Witajcie w wirtualnym (?) świecie!

JWslider2

Mili moi,

świat się zmienia, nic na to nie poradzę. Może nie uwierzycie, ale pamiętam go jeszcze z czasów, kiedy telefonów nie nosiło się w kieszeni, a listy wysyłało się w papierowych kopertach. Nostalgia pozostaje, ale…

Wiele się dzieje. Koncertuję tu i tam, biorę udział w różnych projektach. Pracuję nad nowym albumem, po raz pierwszy z całkowicie premierowym materiałem. Wszystko to chciałbym Wam opowiedzieć!

Ulegam więc technologii:-) Po profilu facebookowym (odnośnik na dole) oddaję też do Waszej dyspozycji tęstronę i zapraszam do naszej wspólnej podróży po muzycznym świecie!

A zachętą niech będą słowa „Dezyderaty”: „[…]przy całej swej złudności, znoju i rozwianych marzeniach jest to piękny świat , jest to piękny świat.”

1 komentarz

  1. Krystyna says:

    Kolejny raz obejrzałam w telewizji program z 2002 r. “W 80 minut dookoła świata…” Jeśli znowu go puszczą, to znowu obejrzę i posłucham. Panie Jacku, uwielbiam słuchać Pana boskiego, cudownego głosu. Zresztą cały program był wspaniały, wszyscy artyści byli niesamowici. Ja też pamiętam czasy, gdy telefonów nie nosiło się w kieszeni. Wtedy świat był badziewiasty, za to były świetne piosenki i kabarety. Dzisiaj kabarety zeszły do poziomu towarzystwa spod budki z piwem. Dlatego występy takich artystów, jak Pan czy Wodecki, to jest najwyższa przyjemność. Dziękuję. Dziękuję, że Pan jest i śpiewa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *